Питання, що часто задаються

UA RU

Автоевакуатор
+38 (066) 765-79-20
+38 (096) 558-40-55
+38 (093) 396-92-42
www.эвакуатор.com.ua
info@auto-aid.com.ua

Шиномонтаж 24h
+38 (093) 396-91-93
+38 (063) 840-51-16

 

 

 

 

 

 

 

Що являє собою евакуація?

Просте запитання, однак, якщо його розглянути з боку, то можна знайти кілька нюансів, які варто врахувати. Як це виглядає для перехожого: до автомобіля, який бере участь в ДТП, під'їжджає евакуатор, з якого вискакує водій, запитує щось у водія, який нервово палить, і займається вантаженням «покаліченого» автомобіля на евакуатор.

Відбувається перевірка факту володіння автомобілем, завантаження рідного авто на евакуатор. Здавалося б, все це також просто, як вдарити палець об палець. Однак, це складний технологічний процес, в якому існує маса нюансів і деталей, які ми враховуємо. Евакуатор приїде, але тільки після того, як водій уточнить деталі автомобіля (вагу, марку і модель, вік). Після цього, потрібно дочекатися евакуатора, обов'язково підтвердити своє право володіння автомобілем, вказати місце евакуації (конкретніше - куди направляти ваше авто, стоянка, парковка біля будинку або автомайстерня).

Що являє цей процес для водія евакуатора?

Найчастіше, після прибуття на місце він бачить, що знову аварійна ситуація сталася на головній дорозі. Евакуатор на час, поки йде обумовлення деталей майбутнього транспортування, залишається на узбіччі.

Тільки після узгодження всіх нюансів і можливих труднощів, водій сідає в кабіну свого евакуатора і починає навантаження постраждалої машини на платформу. Далі евакуатор направляється на стоянку, паркування або автомобільну майстерню. Останній етап - оплата, яка стягується виходячи з умов (маси автомобіля, марки, віку і рідкості).

 

Евакуація автомобілів: як це відбувається

Нерідко на дорогах можна побачити різного роду ДТП, серед яких бувають і важкі, і всього лише «подряпини». Не виключено, що з вами на дорозі може трапитися ситуація, яка призведе ваш автомобіль в неробочий стан. Як бути? Як доїхати до найближчої автомобільної майстерні? Можливо, людина подумає про допомогу автомобілістів, але тут трапляються різні ситуації, які не обіцяють нічого корисного. Набагато зручніше викликати евакуатор. Головне завдання такої спеціальної машини - перемістити «потерпілий» автомобіль в потрібне місце, не заподіявши шкоди вже потерпілому автомобілю. На перший погляд завдання, яке вирішить навіть недосвідчений автолюбитель, однак і тут є свої нюанси. Найкращий в такій аварійній ситуації вихід - виклик евакуатора, але чому більшість водіїв не звертаються до цієї служби?

Хтось вважає, що послуги водіїв з узяття свого авто на «буксир» обійдеться дешевше, ніж виклик евакуатора, однак, так відбувається не завжди. Основними причинами, за якими ми не радимо звертатися до автолюбителів - їх недосвідченість або серйозність поломки вашого автомобіля. Якщо водій, що викликався допомогти, недосвідчений, то при буксируванні можливі нові поломки, і як наслідок - ще один необхідний ремонт. Серйозність поломки можна оцінити в автомобільній майстерні, а не на око. Якщо автомобіль просто «не їде», то за явними причинами можуть критися і неявні, які можуть бути набагато серйозніше тієї, яку ви відразу помітили. У таких ситуаціях кращим вчинком буде виклик евакуатора.

 

Чим відрізняється евакуація автомобіля МКПП і АКПП?

Для автомобілів з другим варіантом коробки передач необхідний евакуатор з режимом повного завантаження! Тобто автомобіль з АКПП необхідно евакуювати повністю на платформі евакуатора.