Послуги евакуатора

UA RU

Автоевакуатор
+38 (066) 765-79-20
+38 (096) 558-40-55
+38 (093) 396-92-42
www.эвакуатор.com.ua
info@auto-aid.com.ua

Шиномонтаж 24h
+38 (093) 396-91-93
+38 (063) 840-51-16

 

 

 

 

 

 

 

Евакуація автомобіля

Завдяки наявності парку сучасних евакуаторів, ми використовуємо евакуатори марок IVECO і MERCEDES, оснащених стаціонарною, а також гідравлічною платформою з гідролебідкою, ми виробляємо евакуацію автомобілів як з механічною коробкою передач (МКПП) так і з автоматичною коробкою передач (АКПП). Для евакуації автомобілів та інших транспортних засобів застосовується метод повного завантаження. Така евакуація є єдино можливим способом транспортування автомобілів з автоматичною коробкою передач і забезпечує більшу безпеку транспортного засобу.

Маса автомобіля не повинна перевищувати 3 тонни.
Евакуація можлива без присутності водія.

 

Евакуація мотоциклів

Ми надаємо послуги з транспортування мотоциклів з кріпленням на платформі евакуатора. Такий спосіб є абсолютно безпечним. Незважаючи на те, що мотоцикл за своїми розмірами і вагою набагато менше будь-якого автомобіля, при евакуації нерідкі випадки дрібних поломок. Навіть вартість ремонту дрібної подряпини на "тілі" мотоцикла обійдеться її власнику в чималеньку суму.


При евакуації мотоцикл або за допомогою лебідки, або за допомогою крана-маніпулятора встановлюється на евакуатор, потім міцно закріплюється надійними ременями. Таким чином досягається його нерухомість і безпека під час перевезення.

Наші фахівці грамотно і акуратно завантажать ваш мотоцикл і доставлять його швидко і в повній цілості по будь-якою адресою.
 

Послуга евакуатора "Тверезий водій"

Якщо Вам потрібно їхати на день народження або на зустріч з друзями в ресторан, але Ви не любите їздити на чужих машинах - Ви поїдете на своєму автомобілі.

Звичайно, під час вечері або в барі Ви не зможете повністю захистити себе від спиртних напоїв. Сідати за кермо в нетверезому стані небезпечно.

Не потрібно ризикувати!

Евакуатор - це завжди тверезий водій!

Все дуже просто - Ви телефонуєте нам, приїжджає евакуатор-іномарка, здійснює навантаження Вашої машини, спокійно і з комфортом доставляє Вас додому, а Ваш автомобіль - на стоянку. В кабіні евакуатора знайдеться місце і для одного Вашого супутника.

 

Послуги з перевезення спец- і сільгосптехніки, негабаритних вантажів.

Ціна послуг залежить від (маси автомобіля, марки, віку і рідкості авто). Точніше, можна визначити після узгодження з оператором.

Телефонуйте