Автоевакуатор Миколаїв

UA RU

Автоевакуатор
+38 (066) 765-79-20
+38 (096) 558-40-55
+38 (093) 396-92-42
www.эвакуатор.com.ua
info@auto-aid.com.ua

Шиномонтаж 24h
+38 (093) 396-91-93
+38 (063) 840-51-16

 

 

 

 

 

 

 

На сьогоднішній день не буває таких автомобілістів, яким ніколи не був необхідний автоевакуатор. Миколаїв не виняток, так як ні від якості доріг, ні від Вашого досвіду не залежать нещасні випадки. Крім людського фактора дуже часто аварійну ситуацію викликає поломка або попередня несправність транспортного засобу, яку не можна було виявити при діагностиці. Незважаючи на те, що ми рекомендуємо перевіряти функціональність і загальний стан автомобіля двічі в рік, ми також рекомендуємо зберегти номер телефону автоевакуатора з Миколаєва.

Автоевакуатор МиколаївЗверніть увагу на асортимент послуг, які ми готові надати Вам. Крім доставки автомобіля на СТО, в гараж або на парковку, наша компанія готова виїхати на виклик, якщо Ви не в змозі сісти за кермо або маєте потребу у виборі автосервісу. Наш автоевакуатор з міста Миколаїв працює цілодобово. У будь-який час доби Ви можете набрати наш номер і не боятися залишитися одному по серед замерзаючого міста. Вартість наших послуг детально описана на офіційному сайті компанії. Зверніть увагу також на те, що ми виїжджаємо на виклик не тільки на автоевакуатори. У Миколаєві функціонують також маніпулятори, які можуть доставити Ваш пошкоджений автомобіль за потрібною адресою навіть після серйозної аварії.

Не варто сподіватися на допомогу друзів, які можуть пошкодити корпус машини або створити аварійну ситуацію. Ми рекомендуємо звертатися тільки до досвідчених фахівців, які швидко і якісно виконують свою роботу, але також і допоможуть з радою. Ви можете покластися на нас в будь-який час дня і ночі. Викликайте тільки швидкий автоевакуатор. Миколаїв може мати не найкращі дороги, але ми можемо допомогти впоратися з наслідками.

Ми нагадуємо, що не завжди великий досвід водіння і високу увагу може допомогти уникнути аварійної ситуації. Навіть поломка двигуна може бути непередбачуваною. З цих причин ми рекомендуємо регулярно діагностувати автомобіль, бути уважним на дорозі і записати номер телефону нашого автоевакуатора з міста Миколаєва.