Шиномонтаж легковий/вантажний

UA RU

Автоевакуатор
+38 (066) 765-79-20
+38 (096) 558-40-55
+38 (093) 396-92-42
www.эвакуатор.com.ua
info@auto-aid.com.ua

Шиномонтаж 24h
+38 (093) 396-91-93
+38 (063) 840-51-16

 

 

 

 

 

 

 

Шиномонтаж, в якому працюють висококваліфіковані фахівці - велика рідкість. Зрозуміло, що довірити автомобіль можна тільки досвідченим механікам. Серед широкого спектру послуг шиномонтаж відноситься до найбільш затребуваних.

Наш шиномонтаж пропонує великий вибір послуг за привабливими цінами:

  • монтаж і демонтаж коліс: установка коліс, зняття шин з коліс, заміна їх на нові;
  • балансування коліс: ця процедура, яка виконується нашими фахівцями, допоможе усунути дисбаланс колеса
  • після ремонту або заміни гуми;
  • перевірка тиску: механіки проведуть всі необхідні роботи з підвищення тиску у всіх шинах;
  • гаряча вулканізація: очищення, накладання латок;
  • монтаж шин на вантажні та легкові.

Шиномонтаж легковий

Монтаж і демонтаж — зняття шини з колеса і подальша установка. Відбувається при заміні шин на нові або ті, які підходять за умовами експлуатації, а також при їх пошкодженні.

Балансування коліс — після заміни одного з коліс або комплекту шин машину при русі починає відчутно трясти, особливо це відчувається на рівній дорозі. Так проявляє себе дисбаланс. Іноді колесо, що "б'є", передає удари на кермо.

Перевірка тиску — якщо з зростанням швидкості з'являються і наростають вібрації, бічне відведення або "нишпорення" автомобіля, зупиніться і перевірте стан шин. Причиною може виявитися зниження тиску в одній або декількох шинах.

Рекомендується перевіряти тиск не менше ніж раз на один-два тижні і підтримувати на необхідному рівні, так як при зниженому тиску виникає перегрів, прискорений знос і руйнування шини "зсередини".

Гаряча вулканізація — наскрізні пошкодження боковин (потертості, розриви, тріщини) закладаються особливими пластирами з сирої гуми - гаряча вулканізація.

Процес ремонту виглядає так: пошкоджене місце ретельно зачищають, знежирюють і накладають латку з сирої гуми. Потім ділянку ремонту затискають і нагрівають в вулканізаторі протягом декількох хвилин.
 

Шиномонтаж вантажний

Наша компанія пропонує своїм клієнтам послуги з монтажу-демонтажу вантажних автошин, їх балансування, нарізці і ремонту будь-якої складності (проколи, порізи та інші ушкодження).